System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Wynajem podnośników koszowych

Firma System Lift oferuje wynajem podnośników koszowych w Warszawie i okolicach. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół to gwarancja utrzymania najwyższej jakości prac wysokościowych. Należą do nich przede wszystkim:

  • klejenie bilbordów,
  • montowanie banerów i reklam zewnętrznych,
  • montaż i naprawa oświetlenia zewnętrznego,
  • mycie oraz impregnacja elewacji, dachów,
  • czyszczenie oraz wymiana rynien i rur spustowych.

W naszej firmie pracują doskonale wyszkoleni operatorzy, którzy pracują na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu są w stanie wykonywać wszelkie prace w sposób szybki, bezpieczny i skuteczny.

Zalety wykorzystania podnośników koszowych

Przede wszystkim podnośniki koszowe to bardzo uniwersalne urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu. Świetnie sprawdzają się zarówno na placu budowlanym, jak i w przestrzeni miejskiej, przy naprawach czy instalacji oświetlenia, wieszaniu reklam czy innych pracach wysokościowych. Co ważne - sprzęt ten może być wykorzystany zarówno przy dobrej pogodzie, jak i przy niskich temperaturach, a nawet opadach śniegu. Posiadamy podnośnik koszowy ułatwiający dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki specjalnej dwuteleskopowej konstrukcji. Z podstawowych zalet wymienić można bardzo małe wymiary w pozycji transportowej, duże parametry na podwoziu samochodu klasy do 3,5 tony oraz prace podnośnika do -5 metrów poniżej poziomu platformy. Urządzenia te pomagają w sprawnym przeprowadzeniu prac montażowych, a co ważne - są bezpieczne dla użytkowników i osób trzecich.

Zapewniamy Państwu wynajem podnośników do prac w Warszawie, jak również w innych miastach w Polsce. Radzą sobie one z różnymi przeszkodami i umożliwiają prowadzenie prac na dużych wysokościach (podnośnik koszowy 20 metrowy sięga do piątego piętra, a 24 metrowy sięga do siódmego piętra). Zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z urządzeń w pełni funkcjonalnych, niezawodnych i nowoczesnych co sprawia, że wykonywanie rozmaitych prac na wysokościach jest o wiele prostsze i nie wymaga wiele wysiłku.

Specyfikacje techniczne


Nasz sprzęt wyróżnia się następującymi parametrami:

Wysokość podnośnik Wysięg boczny Wymiary kosza Nośność kosza Masa całkowita
20 metrowy 9m przy 200kg 145x75x110 200 kg (dwie osoby + 40 kg bagażu) 3350 kg
24 metrowy 9m przy 200kg

12m przy 100kg
140x70x110 200 kg (dwie osoby + 40 kg bagażu) 3340 kg

Wysokość podnośnik Wysokość przejazdowa Długość przejazdowa Szerokość przejazdowa
20
metrowy
2,9 m 6,43 m 2,40 m
24
metrowy
2,07 m 5,67 m 2,40 m

Gwarancja jakości

Zapewniamy, że wynajem podnośników koszowych w firmie System Lift jest znakomitą decyzją, zwłaszcza dla zarządców budynków, firm reklamowych czy instalatorskich. Dbamy nie tylko o najlepsze parametry naszego sprzętu, ale również o jego funkcjonalność i sprawne działanie w każdych warunkach. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów był zadowolony z naszych usług oraz z proponowanych przez nas cen. Zapraszamy do współpracy.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer