System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Odśnieżanie dachów

Zima jest szczególnym okresem roku, względem którego w społeczeństwie panują przeciwne sobie opinie. Możemy usłyszeć o pięknych, białych krajobrazach, bitwach na śnieżki, lepieniu bałwana czy jeździe na łyżwach na odkrytych lodowiskach. Z drugiej strony natomiast słyszeć można głosy zupełnie inne – bo trzeba odśnieżyć samochód, odszronić szyby czy uważać na śliskiej drodze.

W naszej branży zima jest czasem wzmożonej pracy, bowiem najczęściej wykonywaną usługą jest odśnieżanie dachów i strącanie sopli. Są to niezwykle ważne prace, które uniemożliwiają przeciążenie budynku.

Historia bowiem zna wiele takich przypadków, gdzie nieodśnieżony dach był tak obciążony, że uległ zawaleniu. Nietrudno również wyobrazić sobie zagrożenia, jakie wiąże się ze zwisającym soplem, który podczas odwilży może się oderwać i spaść na przechodzącego poniżej człowieka. Dlatego też w ostatnim czasie zaostrzono przepisy prawne, dotyczące obowiązku przeprowadzania tego typu prac.

Nasza firma w Warszawie już od wielu lat profesjonalnie zajmuje się odśnieżaniem dachów i usuwaniem sopli i nawisów śnieżnych. Usługi te realizujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Najczęściej przeprowadzamy prace na dużych halach produkcyjnych, centrach usługowo-handlowych, budynkach administracji publicznej czy domach prywatnych.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z aktualnymi pozwoleniami do prac na wysokościach, jak również badaniami lekarskimi. Dodatkowo wykorzystujemy niezawodny sprzęt oraz niezbędne akcesoria BHP, które gwarantują sprawne i przede wszystkim bezpieczne przeprowadzenie prac.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, proponujemy usługi jednorazowe, jak również jesteśmy otwarci na sezonową współpracę, obejmującą regularne odśnieżanie dachów i usuwanie sopli i nawisów.

Jeśli więc zastanawiasz się, jaką firmę wynająć do tego typu prac – wybierz nasze doświadczenie, umiejętności i profesjonalny sprzęt. Dzięki niemu w krótkim czasie pozbędziesz się problemu przeciążenia dachu, a zima przestanie Ci się kojarzyć z uciążliwymi obowiązkami.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer