System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00Cennik wynajmu podnoœśników koszowychOferujemy wynajem podnośœników koszowych na następujących warunkach:

Podnośœnik 20 metrowy:

Wynajem podnoœśnika koszowego 20 metrowego - cena 130 zł netto za godzinę.

Minimalna kwota usługi wynajmu podnośœnika wynosi 520zł netto i obejmuje 3 godziny pracy wraz z kwotą podstawienia podnośœnika na miejsce pracy na terenie Warszawy.

Poza granicami Warszawy do dalej oddalonych miejscowoœści - kwota za podstawienie i minimalna kwota usługi może ulec zmianie.

Podnoœśnik 22 metrowy:

Godzina pracy podnoœśnika koszowego 22 metrowego kosztuje 150zł netto.

Minimalna kwota usługi wynajmu podnośœnika wynosi 600zł netto i obejmuje 3 godziny pracy wraz z kwotą za dojazd podnośœnika na miejsce pracy na terenie Warszawy.

Poza granicami Warszawy do dalej oddalonych miejscowoœści - kwota za podstawienie i minimalna kwota usługi może ulec zmianie.

Podnoœśnik 24 metrowy:

Godzina pracy podnoœśnika koszowego 24 metrowego kosztuje 160zł netto.

Minimalna kwota usługi wynajmu podnośœnika wynosi 640zł netto i obejmuje 3 godziny pracy wraz z kwotą podstawienia podnośœnika na miejsce pracy na terenie Warszawy.

Poza granicami Warszawy do dalej oddalonych miejscowoœści - kwota za podstawienie i minimalna kwota usługi może ulec zmianie.

UWAGA! Nasze podnoœśniki nie są wynajmowane do prac przy wycince drzew oraz prac powodujących duże zapylenie pyłem budowlanym!!! (np. piaskowanie, kucie elewacji, itp.)

Z uwagi na godzinową formę usług - rozliczamy tylko pełne (w tym rozpoczęte) godziny.

Wystawiamy faktury VAT.

Akceptowalna forma płatnośœci: gotówką na miejscu u operatora lub przedpłata na zasadzie faktury proforma.

Dla naszych stałych Klientów oferujemy atrakcyjne formy współpracy. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i najdogodniejsze terminy.

Szczególne warunki współpracy

Standardowe warunki cenowe mogą ulec zmianie ze względu na trudnośœć zlecenia (dojazd, ciężki teren, chemikalia, itp.)

Podnoœnik koszowy –wynajem, cena, warunki ogólne

Przyjmujemy zlecenia do realizacji na terenie miasta Warszawa jak i w całym województwie mazowieckim. Z uwagi na odległośœć od bazy, kwota śœwiadczonej usługi może być różna od przedstawionej w powyższych warunkach.

Gdzie pracujemy?

Usługi podnoœśnikiem koszowym poza granicami Warszawy realizujemy w miejscowośœciach takich jak Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Góra Kalwaria, Raszyn i wielu innych.

Wynajem podnoœśnika koszowego cennik standard, warunki

Podnoœśniki wynajmujemy w cenie według powyższego wykazu. Minimalny czas wynosi 3 godziny pracy plus godzina na dojazd i powrót z miejsca zlecenia. Kwota minimalna na realizację usługi podnośœnikiem nie podlega negocjacji. W terenie poza Warszawą, powyżej 30 kilometrów od siedziby firmy, warunki ustalamy indywidualnie. Oczywiœście możliwe są również wyjazdy na zlecenia do innych miast i miejscowoœści. Możliwoœści gabarytowe naszych pojazdów oraz ich parametry techniczne sprawiają, że są to bardzo pożądane modele do wszelkich prac wysokoœściowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani realizacją usługi właœśnie w naszej firmie, również poza Warszawą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Jak się rozliczamy?

Rozliczając usługę pod uwagę bierzemy wyłącznie pełne godziny pracy. Cennik obejmuje stawki godzinowe dotyczące rozpoczętych godzin pracy sprzętu. Wystawiamy faktury VAT.

Uwaga!!! Ceny usług mogą ulec zmianie w zależnośœci od sytuacji zastanej na miejscu zlecenia. Przy indywidualnym szacowaniu kosztów pod uwagę bierzemy czynniki takie, jak np. niepewny teren, działania ponadstandardowe, daleki dojazd i inne, wpływające na stopień trudnoœści prac. Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości na temat realizacji usługi, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej, niezobowiązującej wyceny. Na stałych klientów czekają atrakcyjne warunki.

Warto wiedzieć...

Nie wynajmujemy podnośœników do prac budowlanych związanych z dużym zapyleniem pyłem, np.: piaskowanie konstrukcji czy skuwanie elewacji, ani do wycinki drzew i gałęzi. Wyjątek stanowi wycinanie za pomoca sekatorów i nożyc, bez produkcji przy pracy trocin.

Pamiętajmy, że przy wyborze podnośœnika koszowego znaczenie ma nie tylko jego wysokośœć podnoszenia, lecz również maksymalny wysięg boczny. To bardzo ważny parametr doboru urządzenia. Niedośœwiadczeni klienci, chcący zaoszczędzić na stawce godzinowej zdarza się, że wybierają sprzęt o niższym zasięgu bocznym. Skutek? Jest wręcz odwrotny do zamierzonego, ponieważ za mały zasięg boczny doprowadza do koniecznoœci przerwania robót i przestawiania pojazdu w celu lepszego ustawienia kosza. Nasz podnoœnik 24-metrowy posiada maksymalne , 12-metrowe wychylenie w bok (przy 1 osobie). Dzięki temu, przy optymalnym ustawieniu pojazdu, uzyskujemy zasięg sięgający aż 24 metrów na boki i możemy kontynuować pracę bez koniecznoœci przestawiania pojazdu. 20-metrowy zaœ ma możliwoœść zasięgu pracy na poziomie 18 metrów, co jest również bardzo dobrym wynikiem w klasie podnoœników na samochodach do 3,5 tony a z kolei 22 metrowy mimo konstrukcji teleskopowej ma aż 16,5 metra wysięgu na tył plus 12 w przód co daje bardzo duży zakres działania.

Najlepszym rozwiązaniem w wielu typach prac jest podnośœnik wyposażony w kosz montowany od góry. Taki model sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest ograniczone miejsce i zmieśœci się tylko kosz, np. prace przy spadku dachu, nad balkonami itp. Nasz model 24 metrowego podnośnika posiada kosz montowany w górnej czꜶci, dzięki czemu sprosta nawet najbardziej wymagającym zleceniom. To jego przewaga nad konstrukcjami z koszem mocowanym od dołu lub z boku. Podnośnik 22 metrowy natomiast ma kosz montowany od dołu lecz jego wymiar nie jest na tyle duży, żeby uniemożliwić dojazd do krawędzi dachu. Dodatkowe ramię JIB pozwala na dostęp kosza do spadków i lekko nad dach. Różne konfiguracjie ustawień można znajeżć w naszej galerii prac wykonywanych bezpośrednio u naszych Klientów.

Zanim wynajmiesz:

  • Obowiązkiem wynajmującego jest zabezpieczenie miejsca prowadzenia prac tak, aby było ono bezpieczne dla osób przebywających w koszu, jak i w pobliżu pracy podnośœnika jak i dla samego sprzętu. Dodatkowo zamawiający musi zapewnić pracownikom sprzęt ochrony osobistej do prac na wysokoœści.
  • Zamawiający jest zobowiązany powiadomić wynajmującego o wszystkich występujących warunkach pracy podnośœnika przed jego przyjazdem na miejsce, takich jak rodzaj podłoża, występujący drzewostan w miejscu pracy, koniecznośœć pracy w ruchu drogowym bądźŸ sąsiedztwo przewodów energetycznych. W przypadku gdy wystąpią przeszkody, o których wynajmujący nie został poinformowany, ma prawo odmówić wykonania usługi, a tym samym zamawiającemu nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy i jest zobowiązany do uiszczenia należnoœści w kwocie minimalnej lub w kwocie równej czasu wynajmu do momentu wystąpienia przeszkody.
  • Podczas korzystania z podnoœśnika zamawiający powinien posiadać w miejscu postoju sprzętu wszelkie dowody opłat i zezwolenia na korzystanie z chodnika, pasa ruchu, trawnika i innych elementów infrastruktury zajmowanych przez sprzęt i okazać je na żądanie operatora. Tym samym, w przypadku braku takich opłat zobowišzany jest do pokrycia wszelkich opłat dodatkowych wystawionych przez Służby Miejskie.
  • W razie zamówienia podnośœnika niewystarczającego na dane pole pracy, zamawiający zobowiązany jest do uiszczenia kwoty minimalnego czasy pracy wraz z kosztem dojazdu i powrotu sprzętu. Ta zasada stosowana jest także w przypadku odwołania przyjazdu podnośœnika na pół godziny i mniej od planowanej godziny rozpoczęcia pracy sprzętu.
  • Akceptowalna forma płatnośœci - gotówką na miejscu u operatora lub przedpłata na konto, rozliczana na podstawie faktury proforma. Ważne! W przypadku przedpłaty, podnośœnik podstawiany jest dopiero w momencie fizycznego zaksięgowania należnośœci na naszym rachunku bankowym. Nie akceptujemy potwierdzeń czy poleceń zapłaty. W przypadku nagłych zleceń, gdzie czas księgowania międzybankowy jest długi (np. podczas weekendów i dni wolnych) polecamy korzystać z przelewów ekspresowych.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift, Designed by Deezer