System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Mycie dachów

Systematyczne mycie dachu i przeprowadzanie prac konserwacyjnych to podstawa, by zadbać zarówno o jego wygląd, jak i funkcjonalność. Nasza firma oferuje kompleksowe czyszczenie pokryć w Warszawie wykonanych z:

  • dachówek betonowych,
  • dachówek ceramicznych,
  • blachodachówek.

W zakresie naszych usług znajdują się: usuwanie zanieczyszczeń, mchu i nalotów, a także przeprowadzanie prac renowacyjnych w przypadku, gdy na dachu widoczne są oznaki użytkowania oraz konserwacyjnych, aby zabezpieczyć powierzchnię przed działaniem czynników atmosferycznych. Chcąc realizować zlecenia mycia dachów w pełni skutecznie, korzystamy ze sprawdzonych środków czyszczących oraz impregnatów, dlatego zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Oferujemy mycie dachów domów jedno- i wielorodzinnych, biur, instytucji oraz wielu innych budynków.

Szybkość i skuteczność naszych działań wynika również z zastosowania podnośników koszowych, za pomocą których dostajemy się w najtrudniej dostępne miejsca, a także myjek wysokociśnieniowych, które pozwalają nam działać bardzo precyzyjnie. Wykonując zlecone nam zadania dbamy o bezpieczeństwo – zarówno swoje własne, jak również środowiska naturalnego, korzystając z ekologicznych preparatów. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, w związku z czym możemy pracować nawet na największych wysokościach, wykonując dla Państwa zadania sprawnie i kompleksowo.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu przedstawienia nam swoich potrzeb oraz nawiązania współpracy.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer