System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Usługi ogólnobudowlane

My sami w wielu sytuacjach jesteśmy konsumentami i, pewnie jak każdy, szukając wykonawców pewnych usług chcielibyśmy zawsze opierać się na sprawdzonych firmach. Dlatego cenimy sobie kompleksowość usług naszych zleceniobiorców.

Z tego też względu postanowiliśmy sami stworzyć taką ofertę, która będzie wielokierunkowa. Osoba, która wynajmie nas do prac podnośnikiem, a za jakiś czas będzie potrzebowała kogoś, kto np. zamocuje podbitkę dachową, nie będzie musiał szukać kolejnej firmy, a zgłosi się do nas. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzi czas, konieczny do znalezienia danego przedsiębiorstwa, ale także będzie miał pewność, że dana usługa zostanie zrealizowana sprawnie i solidnie.

Jakiś czas temu postanowiliśmy poszerzyć ofertę naszej firmy o kompleksowe usługi ogólnobudowlane. Obejmują one przede wszystkim trzy ogólne kategorie.


DOCIEPLENIA BUDYNKÓW


Jest to obowiązkowy element każdych prac budowlanych oraz remontowych. Odpowiednio założona izolacja termiczna zapobiega stratom ciepła, co z kolei przyczynia się do zachowania optymalnej temperatury w pomieszczeniach, jak również oszczędności na ogrzewaniu pokojów.

W naszej firmie wykonujemy docieplenia budynków zgodnie z preferencjami klientów. Najczęściej są to realizacje związane z remontem i modernizacją domu czy siedziby firmy.

Posiadamy wszystkie niezbędne zgody i certyfikaty, pozwalające nam na wykonywanie tego typu prac. Wykorzystujemy przy tym profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam szybkie zakładanie poszczególnych warstw.

Nasza propozycja obejmuje między innymi docieplenia ścian, fundamentów czy dachów.


MOCOWANIE PODBITKI DACHOWEJ


Element ten nie jest konieczny przy budowie dachów, jednak zaleca się jego montaż, aby dodatkowo uchronić więźbę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak również zakładaniem gniazd przez ptaki.

Przed przystąpieniem do tego typu prac budowlanych wykonujemy niezbędne pomiary i określamy preferencje klienta, dotyczące przede wszystkim kwestii wyglądu oraz wykorzystywanych materiałów.


WYMIANA RYNIEN


Często nie zwracamy szczególnej uwagi na to, w jakim stanie są zamocowane do naszego budynku rynny. Jednak w przypadku starych i zniszczonych konstrukcji niezbędna jest szybka wymiana rynien, aby umożliwić optymalne odprowadzanie wody z dachu.

W naszej firmie tego rodzaju usługi wykonujemy standardowo lub przy wykorzystaniu podnośnika koszowego (w zależności od dostępu do całej instalacji). Oczywiście wybór rodzaju i koloru wykorzystywanych materiałów należy do klienta.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer