System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Mycie okien

Chcąc zapewnić budynkowi wysoką estetykę, konieczne jest regularne i dokładne mycie okien, w czym specjalizuje się nasza firma. Z doświadczenia naszych pracowników oraz wielu zakończonych kontraktów zalecamy mycie okien minimum dwa razy w roku celem dokładnego usuwania zabrudzeń i poprawy tym samym stanu szyb, co zapewni ich użytkowanie i przejrzystość na wiele lat. Jak powszechnie wiadomo, zapobieganie chorobie jest łatwiejsze niż leczenie, co przekłada się również na dbałość o stan szyb obiektu. Regularne ich mycie i czyszczenie pozwoli na zachowanie stanu przejrzystości przez wiele lat. Zaniedbanie regularnego mycia okien znacząco skraca okres użytkowania przeszklenia budynku przyspieszając konieczność czasem bardzo drogiej wymiany stolarki okiennej, nie wspominając o względach estetycznych brudnych szyb.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać doskonały efekt czystych przeszkleń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Realizujemy zlecenia w Warszawie zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, przeprowadzając pracę w domach jedno- i wielorodzinnych, biurowcach, obiektach użyteczności publicznej i wielu innych. Mycie okien odbywa się od zewnątrz i od wewnątrz, a podczas realizacji zleceń zajmujemy się również czyszczeniem parapetów, witryn, przeszkleń oraz świetlików. Nasza firma proponuje swoim klientom obsługę całoroczną mycia szyb i przeszkleń w obiektach według zawieranych umów o współpracę, co gwarantuje, że nie muszą Państwo pamiętać o koniecznych terminach wykonywania usług mycia szyb, gdyż my dbamy o to sami, uwzględniając oczywiście możliwości obiektowe w przewidywanych terminach.

Atutem naszej oferty jest to, że dzięki specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie działać szybko i skutecznie, bez zaburzania pracy czy codziennych czynności użytkowników obiektu. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i doskonale znają swoje obowiązki, korzystając nie tylko z najlepszego wyposażenia do mycia okien, ale również odpowiednich preparatów. Dzięki temu są w stanie podejmować się największych wyzwań, zwalczać największe zabrudzenia i docierać nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, na dużych wysokościach. Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto wymaga profesjonalnego zrealizowania usługi, zarówno osób prywatnych, jak również przedsiębiorców, spółdzielni czy instytucji.

Mycie okien z podnośnika koszowego wymaga zachowania największych środków bezpieczeństwa, dlatego działamy sprawnie, ale z największą uwagą. Naszym celem jest najwyższa jakość i precyzja, co wiąże się z zadowoleniem Klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub złożenia zapytania poprzez formularz kontaktowy, a ustalimy wszelkie szczegóły współpracy.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer