System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Czyszczenie rynien

Przy pomocy naszych podnośników przeprowadzamy wiele działań, które wymagają dostania się na odpowiednią wysokość, w tym między innymi czyszczenie rynien i rur spustowych. Usuwanie zalegających w nich liści i innych odpadków jest niezbędne i musi być przeprowadzane co najmniej raz w roku, najlepiej przed zimą. Zapobiegnie to uszkodzeniom, a w konsekwencji konieczności wymiany elementów systemu orynnowania na nowe.

Kiedy skorzystać z usług

Najczęściej pojawiającym się problemem są zanieczyszczenia pochodzenia roślinnego. W zimowych miesiącach zagrożeniem może być także lód uniemożliwiający przepływ wody, należy więc wtedy kontrolować sytuację na bieżąco. Najlepszym rozwiązaniem jest czyszczenie rynien dwa razy w roku, aby pozbyć się zalegających odpadów, które mogą zatamować odpływ. Zdecydowanie zmniejsza to też szanse na pojawienie się korozji, co uchroni nas przed dodatkowymi wydatkami związanymi z naprawą.Dlaczego my

Ponieważ są to czynności wykonywane na wysokości dachu, warto zatrudnić specjalistów, dzięki którym sami nie będziemy musieli wykonywać ryzykownych prac.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer