System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Montaż i demontaż bilbordów / reklam

Dobra promocja to taka, która przyciągnie uwagę wielu osób. Jednym ze sposobów, by to osiągnąć, jest montaż reklam i bilbordów na wysokości. Takie umiejscowienie oraz równoczesne wykorzystanie dużego formatu z pewnością przyciągnie wzrok potencjalnych klientów bardziej niż zwykły plakat mijany na ulicy. Wielkość, wysokość, ciekawe miejsce – to wszystko sprawia, że promocja ma szansę zadziałać. Oprócz zawieszania, oferujemy także demontaż bilbordów i reklam.

Sprzęt

Jednak aby powiesić lub zdjąć planszę tego typu, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, taki jak podnośniki koszowe mające wysięg nawet do dwudziestu czterech metrów, który umożliwia pracę na wskazanej wysokości. Jest to jedna z najczęściej wykonywanych przez naszą firmę usług. Zakładamy plakaty w takich miejscach jak ściany budynków, pylony czy rusztowania, czyli wszędzie tam, gdzie sięga ramię naszego podnośnika koszowego. Dzięki niemu docieramy nawet do trudno dostępnych miejsc, których jest wiele w gęstej, miejskiej zabudowie.

Dlaczego my

Warto skorzystać z usług fachowców, ponieważ dobrze wykonana instalacja to jej lepszy wygląd i dłuższe życie, co sprawi, że więcej osób zwróci na nią uwagę.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer