System Lift
Usługi podnośnikiem koszowym

Tel: 534-22-11-00

Jesteśmy partnerem programu:

Czyszczenie i mycie elewacji

Nie ulega wątpliwości, że systematyczna pielęgnacja oraz dbałość o pokrycie dachowe oraz ściany budynku, pozwalają na stworzenie estetycznej i spójnej całości razem z elewacją oraz otoczeniem całej posesji. Nasza firma oferuje czyszczenie elewacji oraz mycie dachów pokrytych różnego rodzaju materiałami:

 • elewacje szklane,
 • pokryte farbami elewacyjnymi,
 • wykonane tynkiem akrylowym, cementowo-wapiennym czy mineralnym,
 • wykonane z marmolitu, sidingu, kamienia ozdobnego,
 • elewacji panelowych, itp.
 • dachy z dachówek betonowych, ceramicznych, blacho dachówek, wykończonych bitumicznie, itp.

Do realizowania zleceń wykorzystujemy nowoczesne podnośniki koszowe, dzięki którym usuwamy w sprawny i szybki sposób wszelkie zabrudzenia powierzchni, a także eliminujemy mchy, naloty i zabrudzenia atmosferyczne. W razie gdy dostęp do dachu lub elewacji z podnośnika koszowego jest utrudniony, niemożliwy lub nieopłacalny stosujemy dostęp linowy, który stanowi doskonałe uzupełnienie możliwości podnośników koszowych.

Aby możliwe było przedłużenie rezultatów naszej pracy zajmujemy się również konserwacją mytych powierzchni, stosując profesjonalne impregnaty zapobiegające ponownemu zabrudzeniu i porostowi mchu oraz glonów. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym myjki wysokociśnieniowe oraz silne detergenty. Jednocześnie działamy w trosce o ekologię, wykorzystując certyfikowane środki przyjazne dla środowiska. Ważnym elementem jest fakt, iż nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenia związane z pracą na wysokościach, dlatego też nasze działania są nie tylko efektywne, ale również w pełni bezpieczne i jednocześnie niekłopotliwe dla użytkowników danego budynku.

Po wykonaniu zlecenia zachęcamy naszych klientów do regularnego mycia i ewentualnego impregnowania dachu czy elewacji, gdyż prawidłowo i profesjonalnie wykonane przez naszą firmę takie działania znacząco przyczyniają się do przedłużenia użytkowania zamontowanych dachówek opóźniając ich erozję powodowaną przez glony i zalegającą w nich wilgoć oraz poprawiają estetykę elewacji, która ma jednolity kolor przez długi okres i jest świetną wizytówką zadbanego obiektu.

Zalety

Staranne czyszczenie elewacji pozwala na zachowanie wyjątkowego wizerunku każdego budynku, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny, blok mieszkalny czy biurowiec. Wymycie brudnych ścian i odpowiednia pielęgnacja pozwolą na skuteczne przywrócenie pierwotnych cech i kolorów.

Zajmujemy się myciem elewacji w Warszawie, wykorzystując podnośniki koszowe oraz techniki alpinistyczne dostępu linowego. Profesjonalny i funkcjonalny sprzęt pozwala nam na sprawne i bezpieczne wykonywanie prac porządkowych. Stosujemy profesjonalne detergenty i optymalnie dopasowaną chemię czyszczącą, dlatego jesteśmy w stanie bezproblemowo poradzić sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami.

Do naszych Klientów należą zarówno właściciele dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw, a także instytucje, spółdzielnie czy osoby prywatne. Oferujemy mycie elewacji nie tylko w biurowcach i innych wysokich budynkach, ale również w domach jednorodzinnych czy blokach mieszkalnych. Dzięki stosowaniu odpowiednich podnośników koszowych oraz technik alpinistycznych jesteśmy w stanie bezproblemowo dostać się na duże wysokości i wykonanie nawet trudnych zadań.

Na wysokościach

W rozbudowanej ofercie znajdują się nie tylko usługi czyszczenia elewacji, ale też okien zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Dodatkowo dbamy o czystość:

 • parapetów,
 • witryn,
 • przeszkleń,
 • świetlików,
 • szklanych dachów.

W naszej bieżącej działalności wykorzystujemy specjalistyczne techniki podczas wykonywania prac na wysokościach. Odpowiednio wykwalifikowani oraz wyposażeni w profesjonalny sprzęt pracownicy gwarantują najwyższą jakość usług alpinistycznych. Gwarantujemy również przeprowadzenie prac w miejscach trudno dostępnych, które mogą sprawiać więcej kłopotów, ale jednocześnie ich pielęgnacja gwarantuje uzyskanie zachwycających i pełnych efektów.

Stosujemy najwyższej klasy środki czyszczące oraz narzędzia i sprzęty, dzięki czemu możemy sprostać Państwa oczekiwaniom. Podchodzimy do każdego zlecenia profesjonalnie, zapewniając kompleksową realizację usług. Do grona naszych Klientów należą duże przedsiębiorstwa, jak również lokalne instytucje. Z usług firmy System Lift z Warszawy korzystają również Klienci indywidualni. Za każdym razem dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakościowych, jednocześnie dbając o elastyczność współpracy, dostosowując ofertę mycia elewacji do preferencji i potrzeb Klienta.

Cennik

Z uwagi na różnorodny zakres prac, dostęp, konieczność zastosowań innych technik i sprzętu proponujemy kontakt telefoniczny lub zapytanie poprzez formularz kontaktowy celem umówienia spotkania z przedstawicielem, ustalenia zakresu prac, terminarzu czynności a także przygotowania w pełni adekwatnej oferty cenowej.

W przypadku zainteresowania wynajmem podnośników koszowych zapraszamy do strony Cennik. Znajdą tam Państwo wszelkie warunki wynajmu tych urządzeń.

System Lift Sp. z o.o. Ul. Dominikańska 21B02-738 Warszawa — Telefon: 534-22-11-00 — E-mail: biuro@systemlift.pl
Copyright © System Lift Sp. z.o.o., Designed by Deezer